Jak jsme vlastně začali?

Dobrý den,

Jmenuji se Jakub Brauner, a od roku 2016 se věnuji zpracování plánů. Už na střední stavební škole jsem si brigádně přivydělával kreslením jednoduchých únikových plánů pro mého otce. Postupem času jsem se propracoval ke složitějším projektům a později také ke zpracování dokumentace zdolávání požárů – DZP.

V roce 2023 jsem si udělal zkoušky a stal se podobně jako otec OZO v PO. Nyní oba úzce spolupracujeme a zpracováváme společně zejména zmíněnou dokumentaci zdolávání požárů, ale i ostatní dokumentaci PO. Já se dále věnuji především grafickému zpracování únikových plánů a DZP pro ostatní odborně způsobilé osoby nebo techniky PO.

A není to jen o nás dvou, spolupracujeme i s odborníky v přidružených oborech. Díky celému kolektivu Floorian, nyní dokážeme zpracovávat i náročné projekty v profesionální kvalitě.

Za posledních 7 let, jsme úspěšně zpracovali plány: úřadů, skladů, výrobních firem, kulturních domů, škol, staveb pro ubytování, aquaparku a dalších budov. Jakou výzvu před nás postavíte vy?

No jednoduše proto, že jsem tomuto kreslení chtěl dát nějakou hlavičku. Název Floorian mě napadl jako spojení anglického slovíčka „floor“ (= podlaží, poschodí, patro) a svatého Floriána – patrona hasičů 🚒.